Go to Offer

İSG SINAV KAMPI

İSG SINAVINA HAZIRLIK NOKTA ATIŞ SORU ÇÖZÜM ve ANLATIM KAMPI

Güncelleme : Mayıs 2019

  • Yaklaşık 1200 sayfalık İSG MEVZUAT derlemesi BONUS KAYNAKLAR olarak eklendi

  • İSG Sınavında Hangi Konudan Kaç Soru Çıkar” makalesi eklendi.

  • İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Konuları” makalesi eklendi.

  • İşyeri Hekimliği Sınav Konuları” makalesi eklendi.

  • Diğer Sağlık Personeli Sınav Konuları” makalesi eklendi.

ÖNEMLİ DUYURU : İSG Mayıs 2019 Sınavı için ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI TARİHLERİ BELİRLENDİ!

  • 7 Aralık 2019, Gerçeğe çok yakın İSG GENEL DENEME SINAVI (50 Soru, 75 Dakika)

İş Güvenliği Uzmanlığı ve İş Yeri Hekimliği Sınavına hazırlanmak istiyorsunuz, belki de hazırlanmaya başladınız; tüm durumlar için çıkabilecek sorulara en yakın örnekler ve çözümlerini içerek bu kaynak ile İSG SINAV KAMPI sürecine devam edebilirsiniz.

İSG SINAV KAMPI ile ÖSYM tarafından sorulması muhtenel yüzlerce soru ve açıklamalı cevabına erişebileceksiniz. Bu eğitimin sürekli güncellendiğini, sınava hazırlık ve soruları okuma/anlama taktikleri içerdiğini UNUTMAYINIZ!

İSG SINAV KAMPI ile;

  • Gereksiz konulardan sıyrılmış ve doğru analiz edilmiş, doğrudan SORU-CEVAP-KAYNAK ilişkisi içeren ve SÜREKLİ İYİLEŞTİRME felesefesi ile güncellenen bir eğitime sahip olacaksınız.

  • ÖSYM ‘nin soru formatını açık biçimde görecek ve çıkması muhtemel konuları sorular üzerinde görebileseksiniz.

Soruları çözerken ki amacınız yalnızca sınavı geçmek olmasın, mevzuatı bilen İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyoneli her daim diğerlerinden iki adım önde olmuştur.

Bu soruları çözemeye başlamadan önce 6331 Sayılı Kanun ve İlgili Yönetmelikler kitabını 4857 Sayılı Kanun ve İlgili Yönetmelikler kitabını en az 3 kere düz roman okur gibi okumuş olmanızı, ardından en az 1 kere anlayarak okumanızı, sonrasında altını çizerek yani tabiri caiz ise aklınıza kazıyaraktan okumuş olmanızı tavsiye ederim. Basılı yayın olarak edineceğiniz iki mevzuat size mesleki hayatınız da da oldukça kolaylık sağlayacaktır.


Admin

I work with a big team to deliver online courses legally to everybody who cannot afford paying for it through full discounts.

Leave a Reply