Go to Offer

Neden bu kursu almalıyım?

Sıfırdan ileri seviyeye modern ve sağlam altyapıya sahip uygulamalarla Android dünyasında yer almak istiyorsanız bu kurs tam size göre. Üstelik bu kursu alabilmek için herhangi bir programlama dili bilmenize gerek yok. Her şey sıfırdan hiç bilmeye göre anlatılmaya başlandı ve sürekli olarak seviye arttırıldı. Derslerin havada kalmaması için projeler geliştirecek ve bu sayede konuları pekiştirirken her projede yeni bilgiler edineceksiniz. Projelerde hiçbir şekilde tekrara yer verilmedi. Her ders size yeni şeyler katacak.

Kurs sonunda özellike Architecture Components (ViewModel, LiveData, Room), Data Binding, Retrofit, Firebase gibi kütüphaneleri kullanarak uygulama geliştirebilir hale geleceksiniz.

Kotlini öğrenmeli miyim?

Kotlin, 2017 Google I/O etkinliğinde Android için resmi dil olarak duyuruldu. Birçok yeni özelliği içerisinde barındıran Kotlin tamamen geliştirici dostu bir dil. Android için kullanılmaya başlamasından sonra dünya çapında popülerliğini arttırmaya ve yüksek oranda tercih edilmeye başlandı. Biz de bu kurs boyunca derslerimizi Kotlin kullanarak işleyeceğiz. Ana amacımız Kotlin ile birlikte temiz ve okunabilir kod yazabilmek olacak.

Eğer Kotlin hakkında bir bilginiz yoksa endişe etmeyin. Çünkü bu kursu almanız durumunda size sıfırdan anlattığım Kotlin Programlama Eğitim setini ÜCRETSİZ HEDİYE ediyorum.

Bu kurs bana neler sağlayacak?

  • Temel Android için gerekli tüm bilgileri elde edeceksiniz.

  • Android Archirecture componentleri (ViewModel, LiveData, Room) öğreneceksiniz.

  • Google’ın uygulama geliştirirken önerdiği MVVM tasarım desenine hakim olacak ve MVVM ile uygulama geliştirebileceksiniz.

  • DataBinding kütüphanesini uygulamalarda kullanarak konuya hakim olabileceksiniz.

  • ConstraintLayout özelliklerini kullanarak tasarımlarınızı daha hızlı ve basit bir şekilde yapabileceksiniz.

  • Network işlemlerini Retrofit ve GSON kullanarak nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

  • Veritabanı ve Web servisleri nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

  • Gerçek cihazda ve emülatörde uygulama çalıştırma deneyimini elde edeceksiniz.

  • Firebase Realtime Database, Authentication ve Storage kullanmayı öğreneceksiniz.

  • Uygulamalarda işinizi kolaylaştıracak kütüphane ve araçları kullanmayı öğreneceksiniz.

NOT:  İndirimden yararlanmak için bana mail ya da mesaj atabilirsiniz.


Admin

I work with a big team to deliver online courses legally to everybody who cannot afford paying for it through full discounts.

Leave a Reply